ارسال رایگان برای خرید های بالای 300 هزار تومان

user (2)

قوانین و مقررات

قوانین عمومی داروخانه آنلاین فاراد

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های داروخانه فاراد منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فاراد تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ورود کاربران به وبسایت فاراد از هر طریقی و استفاده از پروفایل شخصی  و سایر خدمات ویتا ماه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین سایت می باشد و همچنین ثبت سفارش در هر زمان نیز  پذیرفتن کلیه قوانین فاراد از طرف کاربر است.

توجه داشته باشید شرایط و قوانین مندرجه به معنای جایگزینی کلیه توافق های قبلی می باشد.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با استفاده از اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فاراد اقدام می کند.

طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات در فاراد اقدام می‌کند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات داروخانه اینترنتی فاراد  استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به داروخانه اینترنتی فاراد ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که داروخانه اینترنتی فاراد به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد داروخانه اینترنتی فاراد  برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه داروخانه اینترنتی فاراد را در پروفایل خود لغو کنند.

X

جستجوی محصول